VÁNOČNÍ A NOVOROČNÍ PŘÁNÍ OBECNÍHO ÚŘADU NOVÁ VES

Vážení spoluobčané, milé děti,

kvapem se nám blíží Vánoce a závěr roku 2022 , Vánoce, svátky tolik očekávané zejména těmi nejmenšími z nás, nedočkavými dětmi.

V každém z nás zůstaly vzpomínky na naše dětské Vánoce, na to očekávání, zda se  letos konečně podaří toho Ježíška když ne chytit za kabát, tak aspoň uvidět a nakonec to rozuzlení při spatření rozzářeného stromku a dárků, kdy jsme rázem zapomněli na to, co jsme si ještě před chvílí umiňovali.

No, jsou to krásné a hluboké vzpomínky a je na nás dospělých, umožnit nyní totéž našim dětem a tyto niterné příběhy na ně přenést . Přeji těm z Vás, kteří mají malé děti, aby se Vám toto podařilo a těm z Vás, kteří již mají děti dospělé, přeji stejně utěšené a krásné prožitky v kruhu svých nejbližších.

Přijměte proto prosím všichni přání mé, stejně jako zastupitelů a pracovníků obce Nová Ves, aby se Vám všem vyplnily Vaše sny a přání, nejen o Vánocích, ale i ve dnech příštích.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2023.

Jiří Melichar

starosta obce Nová Ves