Dokončen upgrade hostingu obecních stránek

Vážení návštěvníci oficiálních stránek naší obce,

rádi bychom Vás informovali, že byl v pořádku dokončen přesun oficiálních internetových stránek naší obce na výkonějších a tím pádem i rychlejší hosting. Ten navíc umožňuje digitálně podepisovat odeslané emailové zprávy technologii DKIM, kterou od 1. 4. 2015 požaduje Seznam.cz k doručování hromadných emailů viz tento článek.

Máte-li emailovou schránku seznam.cz, email.cz či post.cz, s velkou pravděpodobností Vám nyní budou doručovány informační emaily z našich stránek do složky “Hromadné“. Chcete-li, aby Vám byly doručovány do hlavní složky pro doručené emaily, stačí kliknout u zprávy z našich stránek na “Přesunout” -> “Doručené“.

Presun novinek do slozky Dorucene


Jako potvrzení se Vám zobrazí tento text:

Zprava o neoznačování emailu jako hromadné