Obecni urad

KULTURNÍ AKCE

Vážení spoluobčané,
Obecní úřad Nová Ves disponuje vstupenkami zdarma na divadelní představení.
Jedná se o divadelní hru:
V Paříži bych tě nečekala, tatínku!, která se koná dne
30.10.2021 (sobota) v 19 hodin v Divadle Palace
Komedie Jeana Barbiera (originální název Ma fille travaille a Paris) nabízí dvě hodiny emocí a smíchu. V současné době nejznámější autor konverzačních komedií ve Francii je pokračovatelem tradice bulvárního divadla ve stylu Feydeau.
Výběrčí přímých daní ze zapadlého provinčního městečka se jednoho dne rozhodne, že překvapí svoji dceru a navštíví ji v Paříži.
Starostlivý otec s podivem zjišťuje, že jeho milovaná dcera již nepracuje v pojišťovně, ale pohybuje se jako společnice ve světě velké politiky a obchodu, ve kterém se rázem ocitá i on. V tomto spletitém prostředí se tatínek rychle zorientuje a když okouzlí manželku svého nejvyššího šéfa, zcela to změní jeho život, budoucnost dcery a dokonce i složení vlády. Rozjede se uragán záměn a komických situací, které neberou konce.
Hrají:
Petr Nárožný, Jana Malá / Týna Průchová, Jarmila Švehlová, Simona Postlerová / Miroslava Pleštilová, Barbora Šťastná Petrová / Malvína Pachlová, František Skopal / Martin Sochor, Jan Šťastný / Jan Čenský
Délka představení je 135 minut včetně přestávky.

Vstupenky jsou k dispozici u pí. Naušové nebo pí. Belkové na obecním úřadě v Nové Vsi.

Autobus pro odvoz na přestavení, který zajistí obecní úřad, bude v den konání představení přistaven před obecním úřadem v 18.00 hodin.
Kontakt: 315 684 097, 732 559 400, 604 485 545