Usnesení zastupitelstva obce č. 2/2002

Zastupitelstvo obce Nová Ves: I.souhlasí:

Zastupitelstvo obce Nová Ves:

I.souhlasí:
1. S uzavřením kupní smlouvy s panem Geršlem ohledně prodeje obecního pozemku parc. číslo 99/1 a 99/2 v katastrálním území obce. Zákonné podmínky pro prodej tohoto majetku byly splněny. O tomto prodeji rozhodlo ZO po dohodě s panem Geršlem, neboť tento pozemek již řadu let užívá a je z části zastavěn nemovitostmi pana Geršla. .

2. S pronájmem hasičárny. K vybrání zájemce o tento pronájem bude tento záměr zveřejněn v souladu se zákonem č. 128/200 Sb., o obcích.

3. S konáním veřejné schůze dne 20.1.2003.

4. S vypracováním územního plánu obce, vzhledem k navrhovanému prodeji pozemků v okolí obce.

5. S návrhem na obecního zaměstnance z řad nezaměstnaných. Po dohodě s úřadem práce

byl vybrán pan Miloš Horálek, který jako jediný vyhovuje podmínkám úřadu k vyplácení dotace na plat obecního zaměstnance.

6. Se zřízením obecní policie, která působí i ve všech okolních vesnicích.

II.schvaluje:
1. Pořizovatele zápisu: Bohuslava Petržílková

2. Navržený program zasedání zastupitelstva.

3. Znění vyhlášky o poplatcích č. 1/2002. Vyhláška bude vyvěšena na úřední desce obecního úřadu a dále bude dána k dispozici obyvatelům na veřejné schůzi dne 20.1.2003.

4. Výsledky provedené inventarizace.

III.nesouhlasí:
1. S návrhem paní Miluše Semenské na odkoupení okálu- krámu od současného majitele Jednoty obcí. Jednota tuto nemovitost nabízí v konkursním řízení za částku 400000,- Kč.

Vzhledem k velkému finančnímu zatížení obce v současné době není obec schopna tuto koupi uskutečnit.

V Nové Vsi dne: 29.12.2002

Starosta obce