POŠTA PARTNER V OBCI MRATÍN

Od 4. září 2018 bude v obci Mratín zřízena pobočka pošty Partner, a to ve stejných prostorách, ve kterých v současné době funguje pobočka České pošty, s. p.

S ohledem na potřeby zákazníků dojde k úpravě otevírací doby, se kterou budete seznámeni do konce letních prázdnin. Pobočka pošty Partner je plnohodnotnou náhradou pobočky České pošty, která zajišťuje veškeré základní služby. Současná provozovna České pošty, s. p. bude naposledy otevřena 24. srpna 2018 od 8 do 11 hodin. Poté budou probíhat úpravy prostor pro zřízení pobočky pošty Partner. Chystáme pro klienty mnohem příjemnější a modernější prostředí. V době těchto stavebních úprav bude pro obyvatele obce Mratín (a dalších přilehlých obcí) k dispozici pošta v Měšicích u Prahy.

Doručování listovních a balíkových zásilek zůstává i nadále v kompetenci České pošty. Pošta Partner doručování tedy nezajišťuje, ani na něj nemá vliv.